Blogas

Naujienos, įkvėpimas ir patarimai

JONAS URANIČIUS: „Programavimas yra iššūkis, vertas laiko ir pastangų!“

JONAS URANIČIUS: „Programavimas yra iššūkis, vertas laiko ir pastangų!“

07.01.2019 Kristijonas Minelga

Jonas Uraničius, studentas, pabaigęs SmartNinja kursą Web development 1, iškart gavo trumpalaikio darbo pasiūlymą, o po ir kitų darbo galimybių.

Kas tu esi ir ką tu veiki?

Mano vardas yra Jonas. Man 30 metų ir esu dviejų vaikų tėvas. Šiuo metu vystau vieną iš savo idėjų ir daug padedu vyriausio sūnaus įmonėje. Laisvalaikiu mokausi ir žaidžiu su vaikais.

Kaip atrodo Tavo įprasta darbo diena?

Mano įprasta darbo diena yra gana nuobodi. :) Ryte vežu sūnų į darželį ir grįžęs namo pradedu dirbti. Po pietų su vaikais užsiimame įvairia veikla. Vakarais skiriu laiko sau ir mokymuisi - kartais laikas sau nugali. :)

Kuo visada norėjai tapti?

Och .. Sunkvežimio vairuotoju. :)

Kokiu savo pasiekimu iki šiol didžiuojiesi labiausiai?

Mhm ... aš didžiuojuosi daugybe dalykų. Sakyčiau, kad didžiuojuosi ir dėl to, kad pradėjau mokytis programavimo, nes man atsivėrė visiškai naujas pasaulis, kuris man labai patinka ir apie jo egzistavimą aš prieš tai išvis nežinojau.

Kokie yra tavo gyvenimo principai?

“Gražus žodis randa gražią vietą.”

Kokių turi blogų įpročių?

Mėgstu ilgai pamiegoti. :)

Pats dalyvavai SmartNinja kursuose, kuriuose buvai vienas iš geriausių studentų. Ar gali trumpai apibūdinti savo patirtį?

Aš dalyvavau Web development 1 kurse. Mano patirtis išties puiki. Prieš prasidedant kursams aš jau buvau susipažinęs su programavimu, bet niekada tuo neužsiėmiau labai rimtai. Galiu pasakyti, kad dėstytojas Matas yra puikus! Jis padėjo suprasti programavimo logiką ir viską paaiškino suprantama kalba, net iškilus patiems sudėtingiausiems klausimams. Taip taip įgijau platesnį suvokimą bei žinias, apie kurias net negalvojau prieš prasidedant kursams.

Ar SmartNinja kursai suteikė pakankamai žinių, kad galėtum pradėti programuotojo karjerą? Trumpai apibūdink.

Dabar turiu labai gerus pagrindus ir pasitikėjimą savimi išbandyti kažką naujo. Manau, kad SmarNinja kursai yra geras atspirties taškas susipažinti su programavimo pagrindais, bet svarbiausia, kad šalia buvo patyręs žmogus, kuris galėjo atsakyti tiek į paprastus, tiek į sudėtingus klausimus.

Ar išmokai naujų programavimo kalbų? Kokių? Ar galėtum pasakyti, kad žinios įgautos kursų metu yra naudingos mokantis naujų kalbų?

Aš išmokau PHP, SQL and JavaScript pagrindų. Manau, kad žinios, kurias įgijau kursų metu, yra geras atspirties taškas mokantis naujų kalbų, bet svarbiausia yra turėti valią, motyvaciją ir įdėti pastangų.

Ar turi patarimų tiems, kurie galvoja pradėti mokytis programuoti?

Nepasiduokit :) Tai nėra lengva, kartais net nesuprantama, bet turite užsispirti ir toliau atkakliai daryti. Be abejonės tai yra iššūkis vertas laiko ir pastangų.

programavimas smartninja web development php sql javascript

Peržiūrėti mūsų kursus

Web Development 1

Web Development 1

Jau greitai!

Išmokite kurti svetaines ir web aplikacijas. Šiame 3 mėnesių kurse išmoksite tiek „front-end“ (HTML, CSS), tiek „back-end“ (Python) programavimą!

Skaityti daugiau
Įvadas į SQL ir duomenų bazes

Įvadas į SQL ir duomenų bazes

Jau greitai!

Duomenų bazių kūrimas ir planavimas yra vienas svarbiausių IT produktų kūrimo įgūdžių. Užsiregistruokite ir išmokite!

Skaityti daugiau

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!