Blogas

Naujienos, įkvėpimas ir patarimai

Susipažinkite su SmartNinja Lietuva komanda

Susipažinkite su SmartNinja Lietuva komanda

17.01.2019 Kristijonas Minelga

Kodėl Lietuvoje reikia SmartNinja programavimo mokyklos?

Pasaulis nuolat kinta ir pagal tarptautinius tyrimus prognozuojama, kad 2030 metais su skaitmeniniais įgūdžiais susiję darbai sudarys maždaug 50% darbo rinkoje esančių darbo vietų. Šiuo metu Lietuvos darbo rinkoje jaučiamas didelis IT specialistų poreikis, visų Lietuvoje darbo paieškos portaluose esančių skelbimų, apie 20% sudaro IT srities skelbimai, o per ateinančius kelerius metus paklausa tik didės.

Daugelis IT įmonių susiduria su sunkumais ieškodami kvalifikuotų IT darbuotojų, o oficiali švietimo sistema nespeja parengti reikiamo kiekio programuotojų.

Todėl norėjome pasiūlyti šios problemos sprendimo būdą. SmartNinja yra tarptautinė programavimo mokykla, kuri padeda pradedantiesiems, neturintiems jokios programavimo patirties įgyti IT įgūdžių, specialistams - kurie glaudžiai bendradarbiauja su IT skyriais - kelti kvalifikaciją, o žmonėms galvojantiems apie naują profesiją - persikvalifikuoti. Mokome IT įgūdžių padėsiančių rasti ar net susikurti sau darbą!

TITLE

Kodėl MB “Programavimo kursai” nusprendė atidaryti SmartNinja mokyklą Lietuvoje?

Niekas neabejoja – Lietuva yra informacinių technologijų (IT) šalis. Šis sektorius visuomet buvo šalies prioritetas ir paskutinį penkmetį sparčiai augo, sulaukė bene daugiausiai investicijų iš užsienio ir sukūrė tūkstančius naujų darbo vietų. Dėl minėtų priežasčių mes taip pat norime prisidėti prie Lietuvos - kaip technologijų šalies augimo ir padėti žmonėms atrasti save IT pasaulyje.

Todėl mums buvo svarbu atvesti į Lietuvą tarptautinę programavimo mokyklą. Šiuo metu SmartNinja vykdo veiklą dvylikoje valstybių (Austrijoje, Slovėnijoje, Kroatijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir kt.). SmartNinja mokymų programos yra ištobulintos atsižvelgiant į grįžtamąjį ryšį iš daugelio šalių, tai leidžia užtikrinti geriausią kokybę kursų dalyviams.

Džiaugiamės galėdami pristatyti SmartNinja Lietuvoje, o mūsų tikslas - per 5 metus parengti 1000 programuotojų, kurie ilgą laiką bus patenkinti savo profesija.

SmartNinja Lietuva komanda

KRISTIJONAS MINELGA (OPERATIONS, CO-FOUNDER)

TITLE

KOSTAS ŽUKOVAS (MARKETING, CO-FOUNDER)

TITLE

Peržiūrėti mūsų kursus

Web Development 1

Web Development 1

Jau greitai!

Išmokite kurti svetaines ir web aplikacijas. Šiame 3 mėnesių kurse išmoksite tiek „front-end“ (HTML, CSS), tiek „back-end“ (Python) programavimą!

Skaityti daugiau
Įvadas į SQL ir duomenų bazes

Įvadas į SQL ir duomenų bazes

Jau greitai!

Duomenų bazių kūrimas ir planavimas yra vienas svarbiausių IT produktų kūrimo įgūdžių. Užsiregistruokite ir išmokite!

Skaityti daugiau

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!