D.U.K

Dažniausiai užduodami klausimai

SmartNinja yra tarptautinė programavimo mokykla, kurioje galite išmokti naujausias programavimo kalbas mažose 10-12 žmonių klasėse. Mūsų misija yra padėti žmonėms atrasti ir tobulinti savo talentą ir įgūdžius IT srityje. Įgūdžius padėsiančius Jums rasti ar net susikurti sau darbą! Mes organizuojame programavimo, hackerių, duomenų bazių kursus ir kt. Mes taip pat padedame studentams rasti darbą mūsų partnerių IT įmonėse.
SmartNinja moko šiuolaikinių programavimo įgūdžių, kurių paklausa yra IT rinkoje. Pagrindiniai mūsų kursai orientuoti į tinklapių kūrimą (web development), tai yra labiausiai ieškomas įgūdis IT darbo rinkoje. Kiti mūsų kursai orientuoti į internetinius įsilaužimus (hacking), internetinio saugumo užtikrinimą, robotus, duomenų bazes ir kt. Mes nuolat atnaujiname kursų spektrą ir užtikriname, kad jie visada atitiktų naujausias IT tendencijas.
Didžioji dalis mūsų kursų nereikalauja išankstinių žinių. Vienintelė išimtis yra "Web Development 2" kursas, kurį gali lankyti tik tie studentai, kurie sėkmingai baigė "Web Development 1" kursą. Tačiau atkreipiame dėmesį, kad būtini anglų kalbos skaitymo įgūdžiai, nes dauguma techninių dokumentų yra parašyti anglų kalba.
Mūsų programavimo dėstytojai yra profesionalūs programuotojai: jie dirba IT įmonėse arba yra nepriklausomi freelancer’iai. Dėstytojai sukaupę didelę patirtį, todėl gali Jus išmokyti programavimo ir papasakoti kaip atrodo programuotojo gyvenimas. :)
Taip, įprastai 50% turi būti sumokėta prieš kursų pradžią, o likusieji 50% - po to.
Jeigu jau sumokėjote už kursus, mes grąžinsime visą sumokėtą sumą, jei informuosite mus apie atsisakymą mažiausiai 14 dienų iki kursų pradžios. Daugiau informacijos rasite skyriuje "Sąlygos" kiekvienų kursų aprašymo puslapio apačioje.
Ne, tik gyvus kursus (klasėje).
Priklauso nuo to, kaip sekasi studijų metu. Jei esate motyvuotas, reguliariai atliekate namų darbus ir atsiskleidžia Jūsų programavimo įgūdžiai, po mūsų "Web Development 2" kurso galite rasti praktiką. Mes aktyviai padedame rasti praktiką mūsų geriausiems studentams.
Turėtumėte bent pabandyti :) "Web Development 1" kursas idealiai tam tinka. Šiame kurse galėsite įsitikinti ar programavimas galėtų užimti svarbią vietą Jūsų gyvenime - kaip hobis ar net kaip nauja profesija.
Tai klausimas, kurį daugelis pradedančiųjų sau užduoda. Galų gale, tai nėra svarbu, nes pagrindiniai programavimo principai yra vienodi visose programavimo kalbose. Mes mokome "Python" ("Web development 1" kurse), kuri yra labai populiari pradedančiųjų programavimo kalba. Išmokus programuoti naudojant "Python" pereiti į kitą programavimo kalbą nebus sudėtinga.
Rekomenduojame kursuose turėti nešiojamąjį kompiuterį su 4 GB RAM operatyviosios atminties (galite dirbti ir su mažiau RAM, tačiau kompiuteris gali veikti lėčiau).
Mūsų kursai paprastai vyksta suaugusiems (18+), bet mes taip pat galime svarstyti priimti asmenis, vyresnius nei 15 metų.

Norite sužinoti daugiau?

Susisiekite su mumis naudodami užklausos formą arba užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį (žr. žemiau).

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!