Mūsų kursai

Pasirinkite įgūdžius, kurių norėtumėte išmokti

Programavimo savaitgalis

Išmokite programavimo pagrindų ir tapkite programuotoju! Kurse naudojama Python programavimo kalba, kuri yra viena iš populiariausių programavimo kalbų pasaulyje.

Išmokite programavimo pagrindų ir tapkite programuotoju! Tai intensyvus 2 dienų savaitgalio kursas, po 6 val. per dieną. Kursas skirtas pradedantiesiems.

Kurse susipažinsite su pagrindiniais programavimo pagrindais, kurie yra vienodi visose programavimo kalbose. Todėl po kurso, jei norėsite, nebus sunku perprasti ir kitas programavimo kalbas.

Šis kursas tai puiki įžanga į programavimą, kuri suteiks jums gerus pagrindus, padėsiančius orientuotis internetinių tinklapių, mobiliųjų aplikacijų ar kitų produktų kūrime.

Course session

Ko Jūs išmoksite?

Kurso metu jūs suprogramuosite projektus, kurie padės jums kaupti kodavimo patirtį. Šiuos projektus galėsite įtraukti į jūsų GitHub profilį, kuris naudojamas kaip programuotojų CV internete.

Kurso pabaigoje sukursite labai įdomų projektą - Python programą, kuri gali lengvai pasiimti norimus duomenis (duomenų nuskaitymą) iš kitų interneto svetainių. Tai labai naudinga kuriant programas ir taikant metodus finansų ir rinkodaros srityse ir visiems, kuriems reikia rasti duomenis internete ir juos apdoroti.

Mokymo programa

  • 1 pamoka: Introduction to programming and variables
  • 2 pamoka: Conditions and loops
  • 3 pamoka: Storing data into a file
  • 4 pamoka: List and Dictionary
  • 5 pamoka: Functions
  • 6 pamoka: Object-oriented programming (OOP)
  • 7 pamoka: Get data from a website (JSON & API)
  • 8 pamoka: Graphical User Interface (GUI)

Išankstinės žinios

Kursų dalyviams nereikia jokių išankstinių programavimo žinių, nes mokymo programa yra specialiai parengta pradedantiesiems. Kursas vyks lietuvių kalba, tačiau visi studentai turi mokėti anglų kalbos pagrindus, nes šis įgūdis yra svarbus kiekvienam programuotojui.

Ką turėčiau turėti kursų metu?

Kurso metu jums reikės savo kompiuterio ir pakrovėjo ir geros dozės smalsumo ;-)

course session

Kaina

Jeigu užsiregistruosite į kursą pakankamai anksti, pritaikysime jums Ankstyvo paukščio kainą, kuri yra tik 199,00 EUR. Vėliau kursų kaina gali didėti iki 399,00 EUR

Apmokėjimas

Užpildžius registracijos formą, el.paštu jus pasieks sąskaita. Turėtumėte kuo greičiau ją apmokėti, kad galėtume užtikrinti jums vietą kurse. Vadovaujamės principu Pirmam atvykusiam - Pirmam patiekiama.

Nelauk ilgiau ir registruokis! ;)


Registruotis laukiančiųjų sąraše

Užsisakykite mūsų naujienlaiškį!